دفتر برنامه ریزی سال 99

چطور برای سال 99 ( سال جدید )برنامه ریزی کنیم ؟

دفتر برنامه ریزی سال 99

چطور برای سال 99 ( سال جدید )رویاهامونو بنویسیم ؟

چطور هدفگذاری کنیم؟

ایا برنامه ریزی کردن و نوشتن رویاها و هدفگذاری کردن اصولی دارد …ایا ما برای جذب موفقیت و خوشبختی و داشتن یک زندگی پر از انگیزه و امید نیاز داریم به برنامه ریزی و یک برنامه ریزی خوب چقدر در زندگی ما تاثیر دارد ؟

با ورود به سال جدید بدون شک ما به دنبال یک برنامه ریزی و تحول اساسی در زندگی خودمان هستیم تا در سال جدید بتوانیم رویاهامونو جذب کنیم .

قبل از اینکه بپردازیم به شیوه های یک برنامه ریزی و هدفگذاری استاندارد باید به شما گفت ما روزانه 50 هزار فکر داریم که خواسته و نا خواسته وارد ذهن ما میشن به همین علت هست که بسیاری از ما با وجود شرکت در دوره های اموزشی پرهزینه برای موفقیت و جذب ثروت بعد ازمدتی مجدد به زندگی قبل خودمان برمیگردیم چون این انگیزه ها و این انرژی ها با گذشت زمان از نقطه ی تمرکز ذهن ما خارج میشوند .

…روانشناسان و دانشمندان سالها روی این موضوع تمرکز کرده که چطور میتوان رویاها و خواسته هایمان را در راس افکارمان قرار دهیم تا این افکار و خواسته ها همیشه در راه رسیدن به هدف به ما کمک کنند و ما بتوانیم انها را جذب کنیم .

و در واقع قانون جذب رو عملی کنیم .ز جمله این تحقیقات تحقیقات بیست ساله ی دانشگاه ییل امریکاست …

دفتر برنامه ریزی سال 99

پاسخ این تحقیقات بسیار ساده بود – فعال کردن سیستم ار ای اس مغز با نوشتن رویاها و داشتن هدف مکتوب

وقتی شما یک جفت کفش قرمز یا یک روسری ابی با گلهای خاص میخرید از فردای همان روز انگار کفشهای قرمز و روسری های ابی گلدار در سطح شهر زیاد شده اند …این در واقع همان فعال سازی سیستم ار ای اس مغز ماست ..

مکتوب کردن اهداف هم میتواند این سیستم را فعال کند و هدف را از درون وحتی محیط اطراف برجسته کند تا ما بتوانیم به ان دست یابیم ..

.اما نوشتن رویاها هم اصول خاصی دارد که اگر شما رویاها و خواسته هایتان را اصولی مکتوب کنید این سیستم را فعال کرده قانون جذب را عملی کردید …نوشتن رویاها انقدر مهم است که مردم کشورهای پیشرفته ازجمله انگلیس روزهای شنبه و چهارشنبه های هر هفته دقایق ملی دارند که در ان دقایق دفترچه برنامه ریزی و هدفگذاری خودشان را باز کرده و رویاهاشونو مکتوب و مراقبه میکنند …

چیزی که شما برای سال جدید به ان نیاز دارید سرمایه گذاری روی خودتان هست و اموزش اصول استاندارد هدفگذاری و برنامه ریزی ان هم به شیوه ی اصولیه مکتوب کردن خواسته ها …

باید به شما گفت که نیاز نیست که کلاسها ی متفاوت و هزینه های بسیار سنگین انها را برای اموزش این اصول انتخاب کنید همین الان دفتربرنامه ریزی ییل رو دانلود کرده و شروع کنید که به طور عملی قانون جذب رو اجرا کنید ///

برای دانلود دفتر برنامه ریزی سال 99 کلیک نمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *