چرا باید از دفترچه برنامه ریزی استفاده کنیم ؟

چرا باید از دفترچه برنامه ریزی زندگی استفاده کنیم ؟

چرا باید از دفترچه برنامه ریزی زندگی استفاده کنیم ؟

مهم نیست که شما در چه قشری از جامعه زندگی میکنید و در حال انجام چه کاری هستید . سیستم ار ای اس  و بخش کورتکس مغز شما به طور غریزی نیازمند لیست دقیقی از اهداف – برنامه ها  یا به طور دقیق ارزوهای شماست . اگر شما لیست دقیق و واضحی از این برنامه ها و اهداف به مغزتان ندهید محیط اطراف این کار را برای شما انجام میدهند و شما ان چیزی میشوید که محیط اطراف شما میخواهد نه انچه که خودتان ارزو دارید ..

برنامه ریزی کردن و مکتوب کردن اهداف و ارزوها شاید به زبان ساده کاری بسیاری راحت و یا بی اهمیت به نظر بیاید  اما این چنین نیست چراکه این موضوع انقدر مهم و دقیق است که دانشگاههای مطرح جهان از جمله دانشگاه ییل امریکا بیست سال برای شناخت این موضوع دست به تحقیقات علمی گسترده ایی زده است تا متوجه شوند که لیست کردن اهداف و برنامه ریزی انها چقدر بر روی زندگی ما انسانها تاثیر دارد و از همه مهمتر شیوه ی استاندارد و اصولی مکتوب کردن ارزوها و اهداف چگونه است و چطور میتوان بخش شبکه مانند مغز را که کورتکس نامیده میشود فعال و از سیستم ار ای اس برای رسیدن به اهداف کمک گرفت ؟

تحقیقات دانشگاه ییل امریکا بعد از بیست سال نتایج شگفت انگیزی را در بر داشت نتایجی که  به دنیا کمک بسیار شگرفی کرد . دانشگاه ییل نتایج این تحقیقات را در قالب دفترچه ایی به نام دفترچه برنامه ریزی جامع زندگی به دنیا معرفی کرد دفترچه ای که انسانها با مطالعه کردن ان قبل از هرچیزی با جواب دادن به یک سری سوالات مهندسی شده متوجه میشوند که چه کسی هستند و بعد از ان دفترچه به شکلی جلو میرود که اهداف و ارزوهایشان را باید به شیوه ی اصولی درون لیستهایی در دفترچه ثبت کنند و شیوه ی مراقبه و به اجرا گذاشتن انها را اموزش ببینند .

نکته قابل توجه این دفترچه این است که هیچ محدودیتی در برنامه ریزی نداشته و شخص میتواند نحوه ی کنترل کردن -اندازگیری و مراقبه ی ارزوها و اهدافش را در هر بعدی که میخواهد (عقلایی – جسمی – روحی – روانی  و علایق – سبک زندگی – برنامه کاری یا درسی و.. ) اموزش ببیند و زندگی خودش را متحول کند  .

اهمیت این دفترچه به قدری است که اصول ان در کشورهای تراز اول جهان جز واحد های درسی دانشجویان بوده و روزهای به خصوصی از هفته برای مطالعه ان اختصاص داده شده است .

اگر میخواهید بدانید از زندگی خود چه میخواهید و روش اصولی و استاندارد برنامه ریزی جامع را اموزش ببینید و بتوانید درون یک دفترچه برای تمام ابعادتان برنامه داشته باشید و لیست دقیقی از اهدافتان داشته باشید و شاهد تحقق اهدافتان باشید به شما توصیه میکنیم همین الان برای دانلود این دفترچه اقدام کنید

دفترچه برنامه ریزی جامع زندگی

حاصل بیست سال تحقیق در دانشگاه ییل امریکا

معادل با هزاران کتاب روانشناسی

برای اولین بار در کشور

جهت دانلود دفترچه وارد فروشگاه  ییل نت شوید