اموزش رایگان قانون جذب

قانون جذب راز بزرگ زندگی است

اموزش رایگان قانون جذب

قانون جذب می گوید که هر چیز چیزهای شبیه خودش را جذب می کند. بنابراین وقتی به چیزی فکر می کنی، افکار مشابه آن چیز را هم به طرف خودت جذب می کنی.

افکار خاصیت مغناطیسی و فرکانس دارند. وقتی فکر می کنی، ‌افکارت را به جهان خارج می فرستی و آن ها با خاصیت مغناطیسی تمام چیزهای مشابهی را که از نظر فرکانس با آن یکی هستند به خود جذب می کنند. هر فکری که از ذهن خارج شود دوباره به منبعش برمی گردد و این منبع خود تو هستی.

تو مثل یک برج فرستنده امواج تلویزیونی هستی و با فکرهایت فرکانسی را پخش می کنی. اگر میخواهی چیزی را در زندگی ات عوض کنی. باید با تغییر دادن فکرهایت فرکانس را عوض کنی.

فکری که الان در سرداری زندگی آینده ات را می سازد. تو زندگی ات را با فکرهایت میسازی. چیزی که بیشتر به آن فکر می کنی یا بیشتر روی آن تمرکز می کنی به شکل زندگی تو ظاهر میشود. افکارت واقعیت پیدا می کنند.

ما در یک جهان کیهانی زندگی می کنیم. من و شما هر ثانیه از شبانه روز خود را درگیر این قانون کرده ایم و ناخودآگاه داریم از آن استفاده می بریم.

شما هیچ کاری را تصادفی انجام نمی دهید.

    شما هرگز در مکانی خاص بی دلیل وارد نمی شوید!

    شما با فرد نا مناسبی خود بخود ازدواج نمی کنید!

    فلان اتفاق بد یا خوب بطور تصادفی برای شما رخ نمی دهد!

شما خودتان هستید که شرایط، اتفاقات، رخ دادها و در یک کلام حال و روز این لحظه خودتان را جذب می کنید. قانون راز و جذب همیشه و برای همه و در هر شرایط خوب یا بد کار می کند.

قانون جذب یک قانون طبیعی است و مثل جاذبه بی طرف است.

– هیچ چیز نمی تواند وارد زندگی تو شود مگر این که با فکر کردن مداوم آن را به زندگی ات وارد کنی.

فرمول قانون جذب

بخواهید : بخواهید تا بیاید. لطفا کم هم نخواهید. به اندازه شایستگی ها و لیاقت تان بخواهید. میدانید لیاقت شما در زندگی چه اندازه است؟ من و خدا فکر می کنیم شما لایق همه ی بهترینها هستید! شما  خودت چه فکر می کنید؟

«خواستن» آرزویت از دنیا به تو این فرصت را می دهد که در مورد خواسته ات روشن شوی. وقتی از نظر ذهنی روشن باشی که چه می خواهی، در حقیقت خواسته ات را مطرح کرده ای.

نکته : خواسته یعنی این که احساساتت در مورد آن خواسته درست مانند وقتی باشد که آن را واقعا دریافت می کنی. یعنی واقعا احساس کنی که آن چیز دیگر مال توست. «داشتن احساس خوب» تو را روی فرکانس چیزی که می خواهی قرار می دهد

دنیا برای عملی کردن خواسته تو به زمان نیاز ندارد. برای دنیا آشکار کردن یک میلیون دلار همان قدر آسان است که آشکار کردن یک دلار.

خواستن چیزهای کوچکی از قبیل یک فنجان قهوه یا جای پارک راه آسانی برای تجربه کردن عملی قانونی جذب است. با تمام قدرت اراده کن که چیزهای کوچک را جذب کنی. وقتی بفهمی که چه قدرتی برای جذب خواسته هایت داری، به سمت خلق چیزهای بزرگ تر کشیده می شوی.

باور کنید :  «باور داشتن» این است که با تمام وجود، چه در رفتار، چه در گفتار و چه در افکار، اطمینان داشته باشی که چیزی را که درخواست کرده ای همین حالا به دست آورده ای. وقتی فرکانس «دریافت کردن چیزی» را صادر می کنی، قانون جذب تمام افراد، موقعیت ها و اتفاق ها را برای برآورده کردن خواسته ات فعال می کند.

دریافت کنید : پس از خواستن و باور ایجاد شدگی خواسته‌ات کافی است بروید و آن را بردارید ………………….

خوب خیلی سادست ..

اما چگونه از این فرمول سه تایی که در بالا گفته شد استفاده کنیم تا هم ثروت و هم زندگی خودمان را تغییر بدهیم و به تمامی خواسته هایمان برسیم : راه حل شما برای اینکه موارد فوق (یا همان قانون جذب ) را درجهت رسیدن به خواسته هایتان اجرایی کنید یک چیز است : شما باید هدفگذاری و برنامه ریزی اصولی را اموزش ببینید و دیگر هیچ برای اجرای قانون جذب باید رویاهارا به شیوه ایی که قانون جذب میگوید بنویسیم و برای رسیدن به انها برنامه ریزی کنیم اما این شیوه چگونه است ؟

همین الان دفترچه برنامه ریزی جامع زندگی ییل را دانلود کنید و شروع کنید به اجرایی کردن قانون جذب درون جداول و فهرست های این دفترچه

برای اینکه رویاهارو جذب کنیم باد اونها رو بنویسیم اما نوشتن رویاها اصولی دارد که معتبرترین دانشکده ی حقوق جهان (دانشگاه ییل امریکا) بیست سال روی ان تحقیق کرده است ..همه ی این اصول را در دفترچه برنامه ریزی ییل اموزش و در جداولی که در اختیارتان میگذارد انها را مکتوب و با قانون جذب انها را دریافت کنید