برنامه ریزی برای کنکور 99

اگر در کنکور 98 شکست خوردید ویا اینکه هنوز کنکور را تجربه نکردید وقصد برنامه ریزی دارید و میخواهید کوتاهی خود را در مطالعه جبران کنید باید به شما گفت که احتمال بالایی درد که شما مجدد شکست بخورید !!!!بنا به تحقیقات دانشگاههای معتبر جهان هر شکستی یک علتی دارد و قطعا شکست در کنکور 98 نیز بدون علت نیست .دانشمندان علتهای زیادی را برای این موضوع (شکست در برنامه ریزی و مطالعه) بررسی و به نتیجه ی خیلی ساده ایی رسیدند که من اون رو برای شما باز میکنم :

علت اصلی شکست در کنکور قبل از داشتن منابع و مشاوره های خوب و سایر روشها به موضوعی به اسم هدف گذاری بر میگردد ..!!!هدف گذاری برای کنکور ….

هدفگذاری یعنی چه و اصلا چقدر در نتیجه تاثیر دارد .؟

باید به شما گفت اگر شما اصول استاندارد هدفگذاری در کنکور را ندانید حتی اگر در سطح بالایی از پیشروی باشید باز هم در زمانهایی شما کم میاورید .انچه که نیروی شما و انگیزه ی شما برای موفق شدن هست چیزی نیست جز هدف گذاری با اصول استاندارد بین المللی و جهانی !!!!!!

درست است هدفگذاری هم شیوه و اصولی دارد وانقدر مهم هست که بهترین و تراز اولین دانشکده ی حقوق جهان ،،،دانشکده ی حقوق دانشگاه ییل امریکا بیست سال روی این موضوع تحقیق کرد و نتیجه ی این بیست سال بدست اوردن اصولی استاندارد و  بسیار شگفت انگیز است که در قالب دفترچه ایی به نام دفترچه ی برنامه ریزی دانشگاه ییل (ییل نت)در جهان معروف است .

درون این دفترچه شما شیوه ی استاندارد و اصولی برنامه ریزی را کاملا یاد گرفته و نیازی به هیچ مشاوره و هزینه ایی نیستید چراکه با داشتن این دفترچه درون جداول ان هدفگذاری میکنید .و از همه مهمتر برنامه ها و اهداف خود را پس از مکتوب کردن با روزانه 3 دقیقه زمان کنترل میکنید ..

اگر شما شکست خوردید و یا هنوز کنکور را تجربه نکردید دقیق و واضح بدانید که تنها چیزی که منجر میشود شما پای کتاب بنشینید و با انگیزه مطالعه کنید این است که هدفی برای درس خواندن خود داشته باشید .

شاید شما بگویید من در ذهن خود اهدافی دارم .،،اما چنین نیست همه ی دانش اموزان دوست دارند در یک دانشگاه خوب درس بخوانند و این یک هوس میباشد نه هدف …

هدف خواسته ایی است که انسان با تمام وجودش ان را میخواهد و با اصول برای ان برنامه ریزی مکتوبی میریزد .

تنها راه اموزش هدفگذاری و برنامه ریزی اصولی و موفقیت در کنکور سال 98 این است که شما بر طبق اصول استاندارد و بین المللی هدف مند بودن ،برای خود درون دفترچه ی برنامه ریزی هدف تعیین نمایید و مانند یک موشک حرارتی به هدف برخورد کنید .سایتی که درون ان هستید www.yalenote.ir این دفترچه را (دفترچه برنامه ریزی جامع ییل ) که  حاصل بیست سال تحقیق در بهترین دانشگاه حقوق و روانشناسی جهان است در اختیار شما میگذارد .

شما لایق یک نتیجه ی عالی در کنکور 98 هستید پس همین الان ییل نت را دانلود کنید و یک گام به سوی موفقیت در کنکور 99 بردارید .

برنامه ریزی برای کنکور 99 با ییل نت

Www.yalenote.ir